Otulacz + Poduszka z Haftem FLOWERS
dodaj do przechowalni
Ostatnie sztuki!
Dwuwarstwowy, elegancki otulacz z wysokiej jakości, certyfikowanej wiskozy bambusowej z uroczym haftem w kwiatki w zestawie z poduszeczką..
Wymiar: 75 x 100 cm
Skład: 100% wiskoza bambusowa
Kolor: rudy/cynamon
więcej
14 dni na zwrot
Szybka wysyłka 24h
Bezpieczne płatności
4.43
Opis
Dwuwarstwowy, elegancki otulacz z wysokiej jakości, certyfikowanej wiskozy bambusowej z uroczym haftem w kwiatki w zestawie z poduszeczką. Oddychająca tkanina ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne oraz termoregulujące (tkanina jest delikatnie chłodniejsza od otoczenia w upalne dni oraz utrzymuje ciepłotę ciałka maluszka, gdy robi się chłodniej) oraz jest niezwykle delikatna dla wrażliwej skóry maluszka.
Otulacz ma wiele zastosowań, polecany jest również jako letnie przykrycie i wraz z poduszeczką z kolekcji będzie idealnym wiosenno-letnim zestawem do niemowlęcego łóżeczka lub kosza Mojżesza, który przyczynia się do zwiększenia komfortu snu w upalne dni. Piękny dodatek do wózka.
Otulacze zostały uszyte ręcznie w Polsce, z certyfikowanych tkanin, z niezwykłą dbałością o każdy detal.
Otulacze zapakowane są w estetyczne, ekologiczne opakowanie, które sprawia, że produkt doskonale nadaje się również na prezent.
Wymiar: 75 x 100 cm
Skład: 100% wiskoza bambusowa
Kolor: rudy/cynamon

Zasady pielęgnacji: można prać w pralce w temperaturze max. 40° oraz prasować, nie należy stosować wybielaczy ani suszyć w suszarce bębnowej.
Więcej informacji na temat szczegółowej pielęgnacji tkanin bambusowych można przeczytać w zakładce Jak dbać o produkty?.